ورود ثبت نام

درب اتوماتیک یال

درب اتوماتیک یال با بیش از یک دهه فعالیت در ایران و باهدف ارائه ی هر چه بهتر محصولاتی چون جک پارکینگی یال و کرکره برقی یال پا به عرصه تولید گذاشت. محصولات درب اتوماتیک یال که در دو دسته زیر در پاد کالا ارائه می‌گردد.

یکی از نکات مهم در جهت تولید جک درب پارکینگی یال این است که برای ارائه بهتر محصولات و گسترش کیفیت محصولات باید تمام معایب و مزایای سایر برندهای درب اتوماتیک را پیدا کرد و در جهت تولید یک محصول استثنایی به نام درب اتوماتیک یال استفاده کرد. و نقاط ضعف را بهبود ببخشیم که گروه تولید درب اتوماتیک یال این کار را به درستی انجام داده است.


جک درب اتوماتیک یال مدل X1

2,100,000تومان

جک درب اتوماتیک یال مدل x1جک درب اتوماتبک یال مدل x1  متعلق به شرکت یال تولید کننده جک درب پارکینگی ایرانی است. این شرکت  پس از تست جکها و استاندارد لازم توانست در سال 1393 محصولات خود را  روانه بازار کند.این شرکت با ورود جک پارکینگی یال در دو مدل به بازار ، و ارائه تستهای اولیه به مش..

جک درب اتوماتیک یال مدل X2

2,150,000تومان 2,200,000تومان

تاریخچه جک پارکینگی یال مدل X2درب اتوماتیک یال مدل x2 مختص کمپانی یال برند  ایرانی است. این شرکت پس از تست جکهایش و کسب تایدیه ها و استانداردهای لازم در سال 1393 توانست محصولاتش را روانه بازار کند.با ورود محصولات جک پارکینگی یال در دو مدل به بازار  تستهای اولیه مشتریان این را نشان داد که م..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته