ورود ثبت نام
  • جک درب اتوماتیک سورنا

جک درب اتوماتیک سورنا

  • تماس بگیرید

برچسب ها: درب اتوماتیک ایرانی

معرفی درب اتوماتیک جک پارکینگی سورنا الکتروپیک

جک پارکینگی سورنا نامی ست که الکتروپیک برای سری جدید جک های بازویی پارکینگی خود انتخاب کرده است. این شرکت که تجربه ساخت جک های بازویی پارکینگی را دارد، این بار با سورنا خود را به بازار معرفی کرده است. البته الکتروپیک بر خلاف محصول قبلی اش(جک پارکینگی یوتاب مدل 689) عمل کرده و جک برقی سورنا را با سیستم ماردونی روانه ی بازار کرده است.

البته الکتروپیک این محصول را با الگو برداری از MHOUSE ساخته است، تا این شرکت هم در ساخت و طراحی دست از ساختار ام هاوس بهره ببرد.

جک اتوماتیک درب پارکینگ الکتروپیک مدل سورنا

بهره گیری از مدارفرمانی قدرتمند

توانایی جابجایی درب های 400 کیلوگرمی در هر لنگه

توانایی جابجایی درب هایی با طول 3 متر در هر لنگه

امکان توقف و برگشت پذیری در برابر موانع

بهره گیری از موتوری قدرتمند

 جک درب اتوماتیک

مشخصات فنی درب بازویی اتوماتیک سورنا:

ساختار و قدرت جک پارکینگی سورنا:

الکتروپیک که تجربه ساخت جک هایی بازویی آن هم با نوع عملکرد نه چندان جالب تلسکوپی را دارد، این بار ریسک نکرده و درب اتوماتیک پارکینگی سورنا را با سیستم ماردونی به بازار ارائه کرده است. که این تغییر باعث قدرت و دقت بیشتر این محصول شده و توانسته مقدماتی برای موفقیت سورنا فراهم آورد.

به این ترتیب جک سورنا با قدرتی قابل توجه می تواند درب های 6 متری با وزن 400 کیلوگرم را به حرکت در بیاورد. قدرتی که ارمغان همین سیستم ماردونی است و اولین حرکت رو به جلوی الکتروپیک در ساخت جک جدیدش به شمار می آید.

مدار فرمان جک سورنا:

درب اتوماتیک پارکینگی الکتروپیک سورنا دارای مدار فرمانی هوشمند است و تقریبا تمام امکاناتی که یک کاربر به آن نیاز دارد را، می تواند ارائه بدهد. توقف و بازگشت در برابر موانع اولین ویژگی مدار فرمان درب اتوماتیک سورنا لکتروپیک می باشد. که این عامل باعث می شود این درب در هنگام مواجه با موانع، عکس العملی هوشمندانه را از خود ارائه بدهد، بایستد و سپس به سمت عقب برگردد.

همچنین جک برقی سورنا الکتروپیک دو سرعته است و با تنظیم سرعت دوم آن می توان عملکردی آرام را برای آن در حین باز و بسته کردن فراهم آورد. که این اتفاق باعث می شود دستگاه عملکردی کم سر و صدا را از خود ارائه بدهد. گذشته از این ویژگی، سورنا قابلیت زمان بندی باز و بسته شدن دیجیتالی را دارد تا اختیارات بیشتری را به کاربر ارائه داده باشد.

جک درب اتوماتیک

وِیژگی های درب اتوماتیک پارکینگی یوتاب الکتروپیک مدل سورنا:

بیشتر باید منتظر باز خوردهای این محصول در بازار بود تا اینکه به سرعت در مورد آن اظهار نظر کرد. اما با این حال جک برقی اتوماتیک سورنا، جک بدی به نظر نمی آید. ترددی نا محدود دارد و توانایی هایی نسبتا مناسب. از سوی دیگر این جک قیمتی مناسب و متوسط دارد و می تواند درب های بزرگ و سنگین را جابجا کند.

حال با تمام این مشخصات آیا می توان عنوان کرد که جک اتوماتیک پارکینگی سورنای الکتروپیک جک خوبی نیست؟

نقاط قوت

تردد نامحدود

قابلیت ترمزگیری

قابلیت توقف در برابر موانع

ضد آب و ضد گرد و غبار

دارای موتوری دو سرعته

دارای گاارنتی 3 ساله

 نقاط ضعف

عدم پشتیبانی از برق اضطراری UPS

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته