ورود ثبت نام

جک درب اتوماتیک سیماران

سيماران یک نام آشنا و پر آوازه در زمینه جک درب اتوماتیک ایرانی  و آیفون تصویری است. این برند در سال 1350 تاسيس شد . اين شركت صنایع الکترونیک جایگاه واقعی خود را پس از  گرفتن پروانه توليد از وزارت صنايع و گرفتن چندین نمایندگی انحصاري از كشورهاي اروپايي و سرمايه گذاري های اشتراکی با آنها ، فعاليت خود را برای انتقال تكنولوژي و تکامل توليدات و پروژه هاي خود آغاز کرد . جک درب اتوماتیک سیماران که در فروشگاه پادکالا مشاهده می کنید جز یکی از محصولات خاص این شرکت است. مهندسان کار بلد ایرانی و همچنین ماشین آلات و تجهيزات پيشرفته تست و كنترل كيفيت و سعي در نوآوري و ارائه محصولات جديد و قابل رقابت با انواع مشابه خارجي داشته است این شرکت ابتدا با تولید جک درب اتوماتیک فراز، که با ایده برداری جک درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا ساخته و طراحی شد خود را اثبات نمود. اوایل کار موتور استفاده شده در جک درب اتوماتیک سیماران، موتور جک درب اتوماتیک پروتکو بود. سپس بعد از تحقیق کافی، سیماران دست به تولید موتور جک درب اتوماتیک در ایران زد. مانند بقیه محصولات، جک درب اتوماتیک سیماران  با استفاده از کارامدترین روش و جدید ترین فناوری ها این محصولات را تولید نموده است.


جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4P

10,500,000تومان

مشخصات جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4Pدرب اتوماتیک فراز پی 4 سیماران برای درب هایی تا وزن 300 کیلوگرم مناسب است. از مشخصات جک درب اتوماتیک سیماران می توان به: تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ، زمان برای بسته شدن اتوماتیک، فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عب..

جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4P-24V همراه کارت شارژ و باطری

تماس بگیرید

 جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4P-24V همراه کارت شارژ و باطری  با برق 24 ولت کار می کند و به همراه کیت شارژ و باتری عرضه می شود. جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4P-24V  از برق اضطراری پشتیبانی می کند و به موتور ایتالیایی پورتکو مجهز شده است. جک P24 سیماران، برای د..

جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4S

4,840,000تومان

سیماران، که چندین سال پیش به تولید آیفون های تصویری میپرداخت.چندین سال است که به تولید جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4S  پرداخته است. این شرکت در ابتدا کار خود را با تولید درب های فراز انجام می داده است.جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 4S یکی از خاص ترین تولیدات این کمپانی است. این جک درب ..

جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 5P

11,350,000تومان

مشخصات جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 5Pجک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 5P سیماران برای درب هایی تا وزن 300 کیلوگرم مناسب است. از مشخصات این جک پارکینگی سیماران  می توان به: تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ، زمان برای بسته شدن اتوماتیک، فست کلوز( بسته شدن د..

درب اتوماتیک سیمارن 4s-24v

تماس بگیرید

مشخصات جک درب اتوماتیک سیمارن 4s-24vدرب اتوماتیک سیماران مدل فراز 4S، یکی از تولیدات سیماران است که طبق اهداف اولیه این کمپانی و در جهت رفاه حال مشتری، با بهترین متریال بازار تولید شده است. کمپانی سیماران، پیش تر یکی از تولید کنندگان بزرگ آیفون تصویری در داخل کشور بوده است و امروزه به تولید انو..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته