ورود ثبت نام
  •  جک درب اتوماتیک کوبه مدل K300

جک درب اتوماتیک کوبه مدل K300

  • 3,700,000تومان

برچسب ها: درب اتوماتیک ایرانی

جک درب اتوماتیک کوبه مدل K300

جک درب اتوماتیک کوبه یکی از برندهای معتبر در ابران است. این نوع جک درب پارکینگی دارای 5 سال ضمانت تعویض است. جک درب اتوماتیک کوبه در اصفهان تنها توسط پاد کالا قابل ارائه می باشد. این نوع جک دارای فناوری سوئیچ مگنت و کنترل نل مجهز به ال سی دی سنسور چشمی هوشمند است.

جزئیات جک درب اتوماتیک کوبه

درب اتوماتیک کوبه دارای يك سوييچ مغناطيسي است. این نوع سیستم موقع بسته شدن درب در دور کند اگر مانعي بين درب ها قرار بگیرد ( دست يا هر عضو آسيپ پذير ديگر) به این دلیل که سوييچ مغناطيسي درب عمل نكرده است این سیستم به دلیل این که تا باعث آسيب فرد نشود فشار نهايي را به جك ها اعمال نمي كند.

وجود كنترل پنل منحصر به فرد كه اين كنترل پنل داراي نمايشگر و صفحه كليد ميباشد به اين صورت كه با دادن كلمه عبور ميتوان وارد منوهاي كاربري شد و حالات مختلف از قبيل ( باز كردن، بستن، قفل و...) را انتخاب نمود كه اين مزيت براي زماني است كه به هر دليل از ريموت كنترل نتوان استفاده نمود. 

مشخصات جک درب اتوماتیک کوبه

یکی از مشخصات ایت جک کنترل پنل مجهز به ال سی دی فناوری سوییچ مگنت ارائه می شود. در ایران این جک پارکینگی مبتکر فناوری سوییچ مگنت کنترل پنل مجهز به ال سی دی سنسور چشمی هوشمند است.

خصوصیات جک درب اتوماتیک کوبه Kobeh

سوييچ مغناطيسي آن یکی از خصوصیات بارز این سیستم است. کار این سوییچ به این ترتیب می باشد كه مواقع  بسته شدن در هنگام دور كند اگر یک مانع بین دو لنگه درب قرار گیرد. ( دست يا هر عضو حساس دیگر) به دلیل این که سوييچ مغناطيسي بخاطر بسته نشدن درب عمل نمیکند، موتور فشار نهايي را به جك ها اعمال نميكند که باعث آسیب دست یا جسم دیگر نگردد.

ویژگی منحصر به فردجک درب اتوماتیک کوبه

وجود یک كنترل پنل خاص و منحصر به فرد از ویژگی های اين كنترل پنل می توان به نمايشگر و صفحه كليد اشاره کرد. روش کار به اين صورت است كه با دادن پسورد ميتوان وارد منوهاي كاربري شد و حالات مختلف از قبيل ( باز كردن، بستن، قفل و...) را انتخاب نمود كه اين مزيت براي زماني است كه به هر دليل از ريموت كنترل نتوان استفاده نمود. 

فروش جک پارکینگی درب با 5سال گارانتی تعویض دارای آپشن های فوق العاده ای چون : کنترل پنل مجهز به ال سی دی فناوری سوییچ مگنت توسط پادکالا ارائه می شود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته