ورود ثبت نام

جک درب اتوماتیک سیماران

سيماران یک نام آشنا و پر آوازه در زمینه جک درب اتوماتیک و آیفون تصویری است. این برند در سال 1350 تاسيس شد . اين شركت صنایع الکترونیک جایگاه واقعی خود را پس از  گرفتن پروانه توليد از وزارت صنايع و گرفتن چندین نمایندگی انحصاري از كشورهاي اروپايي و سرمايه گذاري های اشتراکی با آنها ، فعاليت خود را برای انتقال تكنولوژي و تکامل توليدات و پروژه هاي خود آغاز کرد . جک درب اتوماتیک سیماران که در فروشگاه پادکالا مشاهده می کنید جز یکی از محصولات خاص این شرکت است. مهندسان کار بلد ایرانی و همچنین ماشین آلات و تجهيزات پيشرفته تست و كنترل كيفيت و سعي در نوآوري و ارائه محصولات جديد و قابل رقابت با انواع مشابه خارجي داشته است این شرکت ابتدا با تولید جک درب اتوماتیک فراز، که با ایده برداری جک های درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا ساخته و طراحی شد خود را اثبات نمود. اوایل کار موتور استفاده شده در جک درب اتوماتیک سیماران، موتور جک درب اتوماتیک پروتکو بود. سپس بعد از تحقیق کافی، سیماران دست به تولید موتور جک درب اتوماتیک در ایران زد. مانند بقیه محصولات ، جک درب اتوماتیک سیماران  با استفاده از کارامدترین روش و جدید ترین فناوری ها این محصولات را تولید نموده است.

جک درب اتوماتیک سیماران مدل Faraz 6S

تماس بگیرید

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 6Sسیماران تنوع در محصولاتش را چه آیفون تصویری باشد و چه جک درب پارکینگی دوست دارد.حتی این سالها در تلاش است که به مانند سامسونگ و ال جی وارد صنف لوازم خانگی ش,ود تا بتواند بازار جدید دیگری ایجاد نماید. به طور قطع تمام ایده های سیماران به موفقیت نینجامیده ، ا..

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 15P

تماس بگیرید

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 15Pموتور درب اتوماتیک سیماران فراز Faraz 15P قابلیت به حرکت در آوردن درب اتوماتیک تا 1500 کیلوگرم را داراست.این موتور گیربکسی با حرکات نرم و بی صدای خود قادر است درب های سنگین را به حرکت در آورد.مشخصات فنی درب اتوماتیک کشویی فراز سیماران Faraz 15Pهمانطور که ..

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 5P

تماس بگیرید

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 5Pشرکت سیماران در طراحی محصول آسایش خیال مصرف کننده را مد نظر داشته بطوری که اندازه موتور ریلی سیماران  فراز P5 این محصول را مناسب نصب در محیط هایی که با کمبود فظا مواجه هستند نیز قرار داده است.ویژگی موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 5P&nbs..

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 8P

تماس بگیرید

موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 8Pموتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 8P قابلیت به حرکت در آوردن درب اتوماتیک تا 800 کیلوگرم را داراست. این موتور گیربکسی با حرکات نرم و بی صدای خود قادر است درب های سنگین را به حرکت در آورد.مشخصات فنی  موتور درب اتوماتیک ریلی سیماران مدل Faraz 8P..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته