ورود ثبت نام
  • جک درب اتوماتیک وی تو مدل Calypso 400

جک درب اتوماتیک وی تو مدل Calypso 400

  • 10,750,000تومان

گزینه های در دسترس

برچسب ها: جک درب اتوماتیک خارجی

جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

یکی از برندهایی که برند اول فروش در ایران شده است برند جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso است. این جک با قیمت مناسب و کارایی زیاد سیستمهایش جا در دل ایرانی ها باز کرده است.این برند جک همه را مدیون این مدل خاص است که با ظاهر خاص خود کاملا قابل تشخیص بوده و در یک نگاه می توان کالیپسو را از سایر مدلها تشخیص داد. با ورود جکهای درب اتوماتیک غیر اصلی که نام کالیپسو داشتند جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

، تردیدها را در دل برخی از مشتریان راه داده بود، با سیاست خاص خود باز هم توانست با اعمال برخی تغییرات، خودش را به مشتریانش بشناسد.

پک دولنگه جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

محتویات جعبه جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

دو عدد بازو کالیپسو 400

مدار کنترل اصلی(برد و جعبه باکس)

دو عدد ریموت

دو عدد خازن

فلاشر و آنتن طرح جدید

تابلو احتیاط

یراق آلات نصب

دفترچه راهنما نصب به همراه گارانتی

کارایی جک درب اتوماتیک وی تو کالیپسو

جک Calypso وی تو پیستونی بوده و دارای آی پی حفاظتی IP44 می باشد که تضمین ضد آب و  ضد خاک بودن آن در شرایط تعریف شده می باشد. در صورت نصب استاندارد و صحیح، جک کالیپسو کاملا بدون صدا باز و بسته می شود و به لطف زمان دوم مدار فرمان این جک، در موقع بسته شدن کامل، سیستم روی زمان دوم رفته و بسته شدن کاملا بی صدایی را به ارمغان می آورد.

سایر مشخصات جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

جکهای وی تو کالیپسو 400 جز قدرتمند ترین سیستمهای درب اتوماتیک لولایی می باشند و در مجموع می توانند دربهایی تا وزن 1 تن را باز و بسته نمایند. البته این جکها در کورس 40 و 50 سانتیمتر عرضه شده که تنها تفاوت این دو جک همین کورس کارکرد می باشد و باعث می شود جک  وی تو کالیپسو 500 را که با شفت 50 سانتیمتر است بتوان روی دربهایی به عرض بالای 2.5 متر در هر لنگه نصب نمود. اما به طور عمومی جک وی تو کالیپسو 400 فروش فراگیر و قیمت مناسبتری دارد و از لحاظ موتوری تفاوتی با مدل کالیپسو 500 ندارد.

محل خلاص کن وی تو کالیپسو

جای کلید خلاص کن در ابتدای جک روی موتور و نزدیک چهارچوب درب قرار گرفته است. در صورت قطع شدن برق میتوان با چرخاندن آن به وسیله کلید خلاص کن به راحتی درب را به حالتی دستی در آورد.

طبق آمار پاد کالا از میزان فروش جکهای پارکینگی تا کنون جک وی تو کالیپسو 400 پرفروشترین محصول جک دولنگه در ایران است. شاید علت اصلی این فروش بالا در قیمت مناسب، کیفیت کلی بالا، عملکرد بی نقص بازوها و همچنین مدار کنترل بی عیب و کامل جک برقی وی تو کالیپسو400 باشد.

نکات منفی جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

غیر از قابلیتها و قدرت این جک ، خرده ای که می توان از این جک گرفت این است که مقاومت جکهای کالپسو در مقابل ضربه و فشار خیلی بالا نیست و در صورت برخورد حتی آرام ماشین به درب، احتمال شکستن و یا هرز شدن چرخ دندهای آن وجود د ارد. از طرف دیگر فشار نهایی جک وی تو کالیپسو تقریبا، جمعا یک تن می باشد. به شما پیشنهاد می کنم که از قفل برقی نیز استفاده گردد تا عمر طولانی تری را برای سیستم درب اتوماتیک ایجاد نماید. 

مدار فرمان CITY1-EVO جک وی تو کالیپسو

البته این بجز جکهای قدرتمند چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داد تابلو فرمان این سیستم بود که قابلیتهای بیشمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم درب اتوماتیک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند.

جنس جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

جنس بدنه قسمت انتهایی جک، یعنی جایی که موتور و گیریبکس در آنجا قرار دارد از پلاستیک است. استفاده از پلاستیک این خطر را ایجاد می کند که در مواقع برخورد حتی آهسته خودرو ویا هر وسیله دیگری به جک، خطر شکستگی این ناحیه قریب به یقین باشد .

مدارکنترل جک وی تو کالیپسو

در سری جدید جک پارکینگی کالیپسو وی تو، این سیستم به مدار فرمان جدید و پر قدرت CITY1-EVO مجهز شده است.. در اصل تفاوت اصلی ورژن قبلی و جدید این مدار در این است که ، تنظیمات و برنامه های مدار فرمان قبلی در سری جدید طبقه بندی و ساده شده و نصابها برای برنامه دهی به تابلو فرمان جک کالیپسو کار ساده تری را دارند. دیگر مورد اضافه شده به این مدار فرمان ورودی USBاست، تا بتوان به راحتی تابلو فرمان را بروز کرد.

مدار کالیپسو400 از سیستم سنسور برخورد با مانع بهره میبرد. این به گونه ای عمل میکند که درصورت گیر افتادن خوردور و یا شخص در هنگام بسته شدن درب، مدار کنترل تشخیص میدهد که فشار جک غیر عادی است و درب را در خلاف جهت باز میکند. این آپشن قابل شخصی سازی نیز می باشد به صورتی که می توان میزان فشار را تنظیم کرد.

جنس بدنه جنس جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

جنس بدنه قسمت انتهایی جک، یعنی جایی که موتور و گیریبکس در آنجا قرار دارد از پلاستیک است. استفاده از پلاستیک این خطر را ایجاد می کند که در مواقع برخورد حتی آهسته خودرو ویا هر وسیله دیگری به جک، خطر شکستگی این ناحیه قریب به یقین باشد .

امکانات جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

از جمله امکاناتی که مدار فرمان سیتی وان - ایوو دارا می باشد ، موارد زیر می باشد.

تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه

فست کلوز - بسته شدن اتوماتیک درب پس از تحریک چشم (عبور ماشین از جلوی درب)

زمان دوم - برای آرام بسته و باز شدن دو لنگه

فشار نهایی - برای استحکام درب در موقع بسته شدن

اینکودر- تشخیص مانع . در مواقع برخورد درب به نفر یا ماشین درب به حالت معکوس برگردد

تایم نفررو - باز کردن درب تک لنگه برای عبور نفر یا موتور

اتصال آسان به قفل برقی بدون نیاز به ماژول اضافه

گارانتی محصولات وی تو V2

تمام محصولات وی تو از تاریخ تولید دارای دو سال گارانتی میباشد. به تازگی وارد کننده ی این محصول کارت گارانتی ای در داخل محصولات وی تو قرار داده که خریدار پس از نصب میبایست از طریق پیامک آن را فعال نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت، خرید اینترنتی و یا نصب انواع جک پارکینگی وی تو، با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید و یا به آدرس padkala.com مراجعه نمایید.

چطور جک وی تو کالیپسو اصل را از کالیپسو متفرقه بشناسیم؟

روی سر جک جایی که جک به درب متصل می شود و پلاستیک انتهایی جک نام V2 حک شده است.

جعبه جک وی تو کالیپسو اصل برنگ خاکی و مشکی است، که به وضوح نام Calypso روی آن نوشته شده است.

با باز نمودن درب پک، در کنار یکی از پایه ها کارت گارانتی از شرکت امید الکترونیک قرار دارد.

مدارکنترل جک وی تو کالیپسو اصل از نوع City1 است که ظاهر متفاوتی نسبت به مدلهای غیر اصل دارد.

در نهایت اینکه از فروشنده بخواهید که در فاکتور خرید اصل بودن کالا را ضمانت نماید.فیلم کارکرد جک پارکینگی وی تو کالیپسو

رقابت با جک وی تو کالیپس

وی تو کالیپسو400 در بازار ایران رقیبان زیادی  دارد که به صورت سنتی سالهاست با یکدیگر رقابت تگاتنگی داشته اند. شاید بتوان اصلی ترین رقیب V2 Calypso  را محصول ارزان قیمت پروتکو دانست. لیدر4 پروتکو سالهاست در کنار محصول وی تو جزو پرفروشترین محصولات جک پارکینگی خارجی در ایران است. شاید تنها دلیل پیشه گرفتن یکی از دیگری قیمت این دو در بازار باشد. اما به طور کلی می توان برتری اصلی جک کنترلی وی تو را در مدار کنترل آن یافت و از طرف دیگر جان سختی و کیفیت بهتر بازوهای لیدر4 برگ برند پروتکو در مقابل جک وی تو میباشد.

از دیگر رقیبان این جک برقی، محصولات ارزان قیمت بی اف تی مانند فوبوس، A25و A40 می باشد همچنین کمپانی های نایس و جک لایف نیز در این رنج قیمتی محصولات متنوعی در بازار ایران عرضه نموده اند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته