پادکالا، فروشگاه تخصصی تجهیزات اتوماتیک سازی

مجموعه ما و هر آنچه باید بدانید.

فروشگاه اینترنتی پادکالا به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های فعال در زمینه کالاهای تخصصی درب اتوماتیک می باشد که به سراسر کشور سریس دهی فعال دارد.

درباره فروشگاه ما

در سال ۱۳۸۹ تعدادی از مهندسی خبره و مشتاق در صنعت اتوماتیک سازی پس از هم فکری و شناسایی بازارهای هدف و نیز طراحی راه حل های مدرن و اجرایی جهت توسعه و پیشبرد این صنعت گرد هم آمده و با تاسیس فروشگاه اینترنتی پادکالا توانستند یکی از بزرگترین و بروزترین فروشگاه های این حوزه آماده سرویس دهی به فعالان این عرصه نمایند.

نکته دیگری که وجه تمایز پادکالا به سایر برند های فعال است، خدمات نصب و اجرا می باشد. پادکالا دارای نمایندگی ها مجاز نصب و پیاده سازی انواع درب به صورت حرفه ای و متناسب با نوع سیستم مورد نیاز شما در اکثر شهر های کشور عزیزمان ایران است و شما می توانید خدمات پس از فروش کالا خود را در کنار نصب و اصل کالا داشته باشید.

خانواده پادکالا امروزه از فروش . خدمات پس از فروش فراتر رفته و توانسته است با ایجاد مکانیزم دقیق و حساب شده در حوزه درب اتوماتیک به یکی از عناصر تاثیر گذار در حوزه واردات درب اتوماتیک بدل شده و بستر مناسب جهت ورود چندی از برند های معتیر خارجی را به صورت انحصاری به کشور را مهیا سازد.

امروز پادکالا نه تنها بستری برای فروش مطمئن انواع برند های خارجی و ایرانی درب اتوماتیک است بلکه دارای منابع گسترده، نمایندگی های فعال در سراسر کشور و انبار های هدف گزاری شده در سراسر کشور می باشد. این مجموعه با فعایت گسترده خود توانسته است نظر بسیاری از واردکنندگان را به خود جلب کرده و نقش مهمی در توزیع کالا های وارد شده دارد.

بسیاری از کالا های وارد شده و توزیع شده در پادکالا دارای خدمات پشتیبانی کامل و مزایای کامل پس از فروش کالا ها یاد شده می باشند و به لطف این مهم شما می توانید با خیالی آسوده سیستم مورد نیاز خود را انتخاب و نسبت به راه اندازی آن اقدام فرمایید.

واحد توسعه و گسترش بازار پادکالا

10000
مشتری خوش حال
3000
پروژه نصب شده
68
نمایندگی نصب
6
دفتر سرپرستی
11
سال سابقه
3
سال فروشنده برتر

درب ها را با ساز شما
کوک میکنیم!

در یک دهه گذشته اتوماتیک سازی انواع درب اتوماتیک و به کار گیری سیستم های حفاظتی و امنیتی نه تنها رونق یسیاری پیدا کرده بلکه تغییر و تحولات و اصلاحات بنیادینی را به خود دیده است. تکنولوژی های به کار رفته مرتب در حال بروزرسانی بوده و هر روزه ایده های نو به بازار ورود می کنند که خود کارخانجات، تولید کنندگان و مخترعان را به چالش کشیده است. در این بازار پر تلاطم بر موج تغییرات سوار بوده ایم و همواره به دنبال فراهم سازی ایده آل ترین انتخاب ها بوده ایم و در راستای عطف این مهم تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم.