ورود ثبت نام
  •  جدا کننده تگ سوپر

جدا کننده تگ سوپر

  • 450,000تومان

برچسب ها: گیت فروشگاهی

جداکننده تگ سوپر - قیمت جدا کننده تگ

 جداکننده تگ سوپر یکی از محصولات حفاظتی است. تگ گیت فروشگاهی از راه‌های ایجاد امنیت برای اجناس فروشگاه است. این ابزار برای لباس و قطعات ارزشمند در فروشگاه مورداستفاده قرار می‌گیرد.شاید با تعریف تگ برخورد نکرده باشید باید بدانید. تگ قطعه ای فلزی یا پلاستیکی بوده که برای جلوگیری از ربوده شدن روی لباس می‌زنند که هنگام عبور از گیت فروشگاهی، صدای بوق گیت به صدا درمی‌آید. این تگ‌ها پس از اتصال، به‌آسانی قابل جدا شدن نیستند ازاین‌جهت نیاز به یک جداکننده تگ داریم.

انواع جداکننده تگ

نوع‌های مختلفی از جداکننده تگ وجود دارد. با توجه به نوع تگ می‌توان از یکی از این انواع جداکننده استفاده نمود. البته ازآنجایی‌که بیشتر برای پوشاک کاربرد دارند به جداکننده تگ لباس نیز معروف‌اند. تگ‌ها در نوع و میزان چسبندگی باهم تفاوت دارند . برای این منظور از واحد شناسایی قدرت جداکننده استفاده می‌شود. واحد جداکننده آن گاوس (gauss) است. هرچقدر این واحد بیشتر باشد جذب‌کنندگی بیشتری دارد.

تگ سوپر

به‌منظور جدا کردن تعداد زیادی از تگ‌های امنیتی که مکانیزم قفل و سوزن دارند از مگنت سوپر یا اصطلاحاً جداکننده تگ سوپر استفاده می‌کنیم. در غیر این صورت برای جدا کردن تگ‌های خاصی نظیر تگ سنسورماتیک، جداکننده مخصوص وجود دارد که به دو شکل دستی یا برقی عرضه می‌شوند. نوع خاص دیگری از جداکننده‌های تگ به شکل آچار است که عمدتاً برای تگ‌های عینک درزمینهٔ تگ‌های فروشگاهی استفاده می‌شود. جداکننده تگ لباس یا مگنت جهت جداسازی انواع تگ‌ها در سیستم‌های کاری گوناگون گیت‌های فروشگاهی AM، RF و EM استفاده می‌شود و هر سیستم مگنت مخصوص دارا نیست.

خرید جداکننده تگ

برای خرید جداکننده تگ سوپر باید از آن‌ها شناخت پیدا کنیم به این خاطر با شناخت این تجهیزات به انتخاب بهتر آن‌ها کمک می‌کند. هدف پادکالا ارائه اطلاعات بیشتر در جهت کمک به خریداران است، به مشکل برخورد نکنند. خرید جداکننده تگ سوپر شاید آن‌چنان موضوع مهم و پراهمیتی نباشد.اما با توجه به نوع کار شما، بهتر است با مشاوره قبلی صورت گیرد. در مورد قیمت جداکننده تگ نیز باید گفت که به دلیل تنوع در این محصول، قیمت جداکننده تگ هم متفاوت خواهد بود. شرکت پادکالا، تمامی این محصولات را در وب‌سایت خود داراست و امکان خرید اینترنتی را فراهم ساخته است. همچنین جهت راهنمایی و کمک می‌توانید با شماره‌های 33700001 – 031 و 09133225289 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان به شما کمک کنند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته