ورود ثبت نام

درب اتوماتیک بتا

درب اتوماتیک بتا یک برند خاص از تجهیزات حفاظتی که استارت کار خود را از سال 1380 در ایران زد. این برند در ابتدا در جهت طراحی و تولید بردهای الکتریکی و با رویکرد بومی سازی آیفون تصویری و آنتن ها شروع به کار کرد. تولید این محصولات تا سال 1384 به‌طور گسترده ادامه کرد. بعد از تولید این محصولات در جهت تطابق با نیاز مشتری‌های ما گام جدیدی در عرصه تولید برداشته شد. ازجمله این اقدامات تولید درب بازکن‌های اتوماتیک پارکینگی بتا در اصفهان و ایران بود. ازاین‌جهت بتا با بهره‌گیری از بهترین نیروها و جدیدترین تجهیزات روز بهترین خدمات را درزمینهٔ تولید درب اتوماتیک در اصفهان ارائه می‌دهد. پاد کالا ارائه دهنده بهترین جک‌های درب اتوماتیک بتا در اصفهان و ایران است. سایر محصولات بتا موجود در پاد کالا به شرح زیر است:

جک درب اتوماتیک بتا BSI

2,200,000تومان

درب اتوماتیک بتا BSIدرب اتوماتیک بتا BSI یکی از بهترین و معتبرترین برندهای وارداتی ایرانی میباشد که در چند سال اخیر توانسته با کیفیت خوب و گارانتی واقعی اعتماد مشتریان را به دست آورده و جایگاه برندهای قویی ای را از آن خود نماید.وسعت محصولات وارداتی شرکت بتا زیاد است . از ریموت و رسیور و دربهای اتوما..

جک درب اتوماتیک بتا مدل 400

2,100,000تومان

جک درب اتوماتیک بتا مدل 400درب اتوماتیک بتا مدل Titan-400 تولید و مونتاژ شرکت بتا یکی از پرکاربردترین مدل‌های درب خودکار و ریموتی بتا است. این درب مونتاژ داخلی است. درب اتوماتیک بتا مدل 400 یکی از مدل‌های درب ریموتی بسیار پرکاربرد و بهینه است که طرفداران زیادی دارد. این جک برقی پارکینگ به صورت پیستو..

جک درب اتوماتیک بتا مدل F600

3,250,000تومان

جک درب اتوماتیک بتا F600  درب اتوماتیک بتا یکی از بهترین برندهای معتبر وارداتی ایرانی است که  توانسته با کیفیت خوب و گارانتی واقعی اعتماد مشتریان را به دست آورده و جایگاه برندهای قویی ای را از آن خود کند. جک درب اتوماتیک بتا F600یکی از نمونه های بارز است.وسعت محصولات وارداتی شرکت بتا زیاد ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته