ورود ثبت نام

بتا

جک درب اتوماتیک MPC مدل TITAN 400
جک درب اتوماتیک MPC مدل TITAN 600
جک درب اتوماتیک بتا BSI

جک درب اتوماتیک بتا BSI

تماس بگیرید

درب اتوماتیک بتا BSIدرب اتوماتیک بتا BSI یکی از بهترین و معتبرترین برندهای وارداتی ایرانی میباشد که در چند سال اخیر توانسته با کیفیت خوب و گارانتی واقعی اعتماد مشتریان را به دست آورده و جایگاه برندهای قویی ای را از آن خود نماید.وسعت محصولات وارداتی شرکت بتا زیاد است . از ریموت و رسیور و دربهای اتوما..

جک درب اتوماتیک بتا مدل 400

جک درب اتوماتیک بتا مدل 400

تماس بگیرید

جک درب اتوماتیک بتا مدل 400درب اتوماتیک بتا مدل Titan-400 تولید و مونتاژ شرکت بتا یکی از پرکاربردترین مدل‌های درب خودکار و ریموتی بتا است. این درب مونتاژ داخلی است. درب اتوماتیک بتا مدل 400 یکی از مدل‌های درب ریموتی بسیار پرکاربرد و بهینه است که طرفداران زیادی دارد. این جک برقی پارکینگ به صورت پیستو..

جک درب اتوماتیک بتا مدل F600

جک درب اتوماتیک بتا مدل F600

تماس بگیرید

جک درب اتوماتیک بتا F600  درب اتوماتیک بتا یکی از بهترین برندهای معتبر وارداتی ایرانی است که  توانسته با کیفیت خوب و گارانتی واقعی اعتماد مشتریان را به دست آورده و جایگاه برندهای قویی ای را از آن خود کند. جک درب اتوماتیک بتا F600یکی از نمونه های بارز است.وسعت محصولات وارداتی شرکت بتا زیاد ..

موتور درب اتوماتیک ریلی بتا مدل F-500

موتور درب اتوماتیک ریلی بتا مدل F-500

تماس بگیرید

موتور ریلی بتا F-500موتور ریلی بتا F-500 ( جک ریلی بتا F500) این موتور دارای قدرت ریلی 1600 کیلوگرم می باشد.  قادر است درب هایی با عرض 11 متر را به حرکت در آورد.تمام اجزای داخلی و گیریبکس دستگاه از فولاد است تا وزن زیاد دربها و همچنین قدرت بالای موتور ریلی باعث نشود تا در این قطعات شکستگی به وج..

موتور درب اتوماتیک ریلی بتا مدل F-550
موتور درب اتوماتیک زیرسقفی بتا مدل Foresse 1200
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

هدیه

لیست کالاهای دارای هدیه

ارسال سریع

ارسال با پیک و پست

ضمانت

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت رقابتی

بالاترین کیفیت  محصول

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته